Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

Flexihostings, hosting - надійний хостинг за конкурентними цінами -25% знижка на вікна у Львові

Портал «Щоденний Львів» є партнером провайдера Flexihostings. Ми розташовані на сервері провайдера Flexihostings, і рекомендуємо його послуги Вам, своїм відвідувачам. Якщо у Вас виникають запитання, проблеми, чи потрібна допомога для того, щоб стати клієнтом Flexihostings – без вагань звертайтесь до нас, ми посприяємо Вам у цьому.

FlexiHostings тут, щоб забезпечити найкращі та найдоступніші послуги веб-хостингу, котрі включають: спільний веб-хостинг, виділені сервери, напів-виділені сервери, VPS (віртуальні приватні сервери) та багато інших, які з’являються з розвитком нашого бізнесу. FlexiHostings є відділом своєї батьківської компанії Flexi e-Solutions Pty Ltd (ACN 119 070 147), зареєстрованої у Мельбурні, Австралія.

Flexihostings є мультирегіональним провайдером, і надає сервери у 4 різних дата центрах в усьому світі. Усі наші сервери розташовані у датацентрах із посиленою безпекою, резервним живленням, блискавично-швидкими оптоволоконними лініями, і технічною підтримкою 24x7x365. Така кількість дата центрів дозволяє Flexihostings надавати послуги у найближчому до клієнта розташуванні. Відтак, клієнт отримує найвищу швидкодію. Адже, як відомо, що далі сервер від Вас, чи відвідувачів Вашого сайту, то повільніше відбувається обмін даними – саме цього недоліку уникає провайдер Flexihostings.

Ціни доступні, і починаються від $2.75 за місяць. Flexihostings має необмежені можливості, і зможе забезпечити як особисту сторінку, так і масштабний cайт. Якщо Ви оберете віртуальний приватний сервер, або виділений сервер – Ви можете як адмініструвати його самі, так і найняти для нього свого адміністратора, або обрати пакетне рішення, і замовити сервер із адмініструванням Flexihostings, що позбавить Вас потреб адміністрування. Докладніше про наші пропозиції Ви зможете дізнатись на нашому сайті. Якщо у Вас виникнуть запитання чи потреба в україномовній підтримці, або поясненнях, звертайтесь до наших партнерів, представників порталу «Щоденний Львів», за допомогою форми внизу. У них є тривалий досвід керування масштабними, багатокористувацькими проектами, тому вони зможуть надати Вам як додаткові фахові поради, так і роз'яснення щодо наших послуг.

Як з Вами сконтактуватись? Будь-які контактні дані (ел. пошта, icq, skype):

Ваше запитання:

Напишіть теперішній рік у полі справа:

Транспорт Львова 

Фото Львова 

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.
Клацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалерею

Оголошення 

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics